Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Rozpis soutěže
Moravská liga
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Moravská liga
podzim - 1. kolo
6.9.2014
16:00
OB001
SK Žeravice
-
DTJ Polanka B
6.9.2014
17:00
OB004
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Legata Hustopeče
7.9.2014
14:00
OB005
Sokol Sokolnice
-
Házená Uničov
7.9.2014
10:30
OB006
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Šumperk
podzim - 2. kolo
14.9.2014
12:30
OB007
DTJ Polanka B
-
TJ Šumperk
14.9.2014
12:30
OB008
Házená Uničov
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
14.9.2014
10:30
OB009
Legata Hustopeče
-
Sokol Sokolnice
7.12.2014
17:00
OB010
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Nové Veselí B
podzim - 3. kolo
21.9.2014
09:00
OB015
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Handball 99
21.9.2014
14:00
OB016
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice
21.9.2014
10:30
OB017
Legata Hustopeče
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
20.9.2014
09:30
OB018
TJ Šumperk
-
Házená Uničov
podzim - 4. kolo
28.9.2014
16:00
OB019
DTJ Polanka B
-
Házená Uničov
27.9.2014
10:30
OB020
Legata Hustopeče
-
TJ Šumperk
28.9.2014
13:00
OB021
Tatran Bohunice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
28.9.2014
17:00
OB022
Handball 99
-
Sokol Sokolnice
27.9.2014
14:30
OB023
SK Žeravice
-
TJ Sokol Nové Veselí B
podzim - 5. kolo
5.10.2014
14:00
OB027
Sokol Sokolnice
-
SK Žeravice
4.10.2014
11:30
OB028
Handball 99
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
4.10.2014
09:30
OB029
TJ Šumperk
-
Tatran Bohunice
4.10.2014
10:30
OB030
Házená Uničov
-
Legata Hustopeče
podzim - 6. kolo
11.10.2014
16:30
OB031
DTJ Polanka B
-
Legata Hustopeče
12.10.2014
13:00
OB032
Tatran Bohunice
-
Házená Uničov
12.10.2014
12:00
OB033
Handball 99
-
TJ Šumperk
11.10.2014
14:30
OB034
SK Žeravice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
podzim - 7. kolo
18.10.2014
15:00
OB037
TJ Sokol Nové Veselí B
-
DTJ Polanka B
18.10.2014
11:00
OB040
TJ Šumperk
-
SK Žeravice
19.10.2014
12:30
OB041
Házená Uničov
-
Handball 99
18.10.2014
10:30
OB042
Legata Hustopeče
-
Tatran Bohunice
podzim - 8. kolo
26.10.2014
17:00
OB043
DTJ Polanka B
-
Tatran Bohunice
25.10.2014
13:00
OB044
Handball 99
-
Legata Hustopeče
26.10.2014
09:00
OB045
SK Žeravice
-
Házená Uničov
25.10.2014
17:00
OB048
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Sokolnice
podzim - 9. kolo
2.11.2014
14:00
OB049
Sokol Sokolnice
-
DTJ Polanka B
2.11.2014
10:30
OB050
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Sokol Nové Veselí B
1.11.2014
10:30
OB053
Legata Hustopeče
-
SK Žeravice
2.11.2014
10:30
OB054
Tatran Bohunice
-
Handball 99
podzim - 10. kolo
9.11.2014
17:00
OB055
Handball 99
-
DTJ Polanka B
8.11.2014
13:00
OB056
SK Žeravice
-
Tatran Bohunice
8.11.2014
13:00
OB059
TJ Sokol Nové Veselí B
-
TJ Šumperk
8.11.2014
14:00
OB060
Sokol Sokolnice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
podzim - 11. kolo
23.11.2014
15:30
OB061
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
DTJ Polanka B
23.11.2014
12:15
OB062
TJ Šumperk
-
Sokol Sokolnice
17.11.2014
12:30
OB063
Házená Uničov
-
TJ Sokol Nové Veselí B
15.11.2014
12:00
OB066
Handball 99
-
SK Žeravice
jaro - 12. kolo
29.3.2015
17:00
OB067
DTJ Polanka B
-
SK Žeravice
22.3.2015
12:30
OB070
Legata Hustopeče
-
TJ Sokol Nové Veselí B
29.3.2015
12:30
OB071
Házená Uničov
-
Sokol Sokolnice
28.3.2015
11:00
OB072
TJ Šumperk
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
jaro - 13. kolo
11.4.2015
09:30
OB073
TJ Šumperk
-
DTJ Polanka B
12.4.2015
12:30
OB074
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Házená Uničov
12.4.2015
14:00
OB075
Sokol Sokolnice
-
Legata Hustopeče
11.4.2015
11:00
OB076
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Tatran Bohunice
jaro - 14. kolo
18.4.2015
16:00
OB081
Handball 99
-
TJ Sokol Nové Veselí B
18.4.2015
10:00
OB082
Tatran Bohunice
-
Sokol Sokolnice
19.4.2015
10:15
OB083
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Legata Hustopeče
19.4.2015
12:30
OB084
Házená Uničov
-
TJ Šumperk
jaro - 15. kolo
26.4.2015
12:30
OB085
Házená Uničov
-
DTJ Polanka B
25.4.2015
09:30
OB086
TJ Šumperk
-
Legata Hustopeče
26.4.2015
12:30
OB087
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Tatran Bohunice
26.4.2015
14:00
OB088
Sokol Sokolnice
-
Handball 99
25.4.2015
13:00
OB089
TJ Sokol Nové Veselí B
-
SK Žeravice
jaro - 16. kolo
2.5.2015
14:30
OB093
SK Žeravice
-
Sokol Sokolnice
3.5.2015
10:15
OB094
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Handball 99
3.5.2015
17:00
OB095
Tatran Bohunice
-
TJ Šumperk
3.5.2015
12:30
OB096
Legata Hustopeče
-
Házená Uničov
jaro - 17. kolo
10.5.2015
12:30
OB097
Legata Hustopeče
-
DTJ Polanka B
10.5.2015
12:30
OB098
Házená Uničov
-
Tatran Bohunice
9.5.2015
11:00
OB099
TJ Šumperk
-
Handball 99
22.3.2015
12:30
OB100
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
SK Žeravice
jaro - 18. kolo
17.5.2015
17:00
OB103
DTJ Polanka B
-
TJ Sokol Nové Veselí B
16.5.2015
14:30
OB106
SK Žeravice
-
TJ Šumperk
17.5.2015
13:00
OB107
Handball 99
-
Házená Uničov
29.3.2015
13:00
OB108
Tatran Bohunice
-
Legata Hustopeče
jaro - 19. kolo
24.5.2015
13:00
OB109
Tatran Bohunice
-
DTJ Polanka B
15.3.2015
09:00
OB110
Legata Hustopeče
-
Handball 99
24.5.2015
12:30
OB111
Házená Uničov
-
SK Žeravice
24.5.2015
14:00
OB114
Sokol Sokolnice
-
TJ Sokol Nové Veselí B
jaro - 20. kolo
31.5.2015
17:00
OB115
DTJ Polanka B
-
Sokol Sokolnice
31.5.2015
17:00
OB116
TJ Sokol Nové Veselí B
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
30.5.2015
14:30
OB119
SK Žeravice
-
Legata Hustopeče
31.5.2015
15:30
OB120
Handball 99
-
Tatran Bohunice
jaro - 21. kolo
7.6.2015
17:00
OB121
DTJ Polanka B
-
Handball 99
15.3.2015
13:00
OB122
Tatran Bohunice
-
SK Žeravice
6.6.2015
09:30
OB125
TJ Šumperk
-
TJ Sokol Nové Veselí B
17.5.2015
10:15
OB126
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Sokol Sokolnice
jaro - 22. kolo
8.5.2015
10:30
OB127
DTJ Polanka B
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
22.3.2015
16:30
OB128
Sokol Sokolnice
-
TJ Šumperk
13.6.2015
15:00
OB129
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Házená Uničov
14.6.2015
10:30
OB132
SK Žeravice
-
Handball 99
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.