Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo I
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
David Novohradský
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.8.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
3.5. 14:25
AO268
Náchod - Talent A
9 : 25
3.5. 12:35
AO266
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
3.5. 10:45
AO264
Telnice - Náchod
14 : 22
3.5. 08:55
AO262
Náchod - Strakonice
17 : 14
11.4. 16:45
AO240
Náchod - Dukla Praha
12 : 26
11.4. 12:10
AO235
Jičín - Náchod
16 : 17
11.4. 10:20
AO233
Náchod - STM Olomouc
22 : 18
22.3. 16:30
AO199
HK B Most - Náchod
19 : 28
22.3. 13:30
AO196
Náchod - TJ Sokol Centrum Haná
12 : 21
22.3. 10:30
AO193
Kopřivnice A - Náchod
23 : 20
22.3. 08:30
AO191
Náchod - Chodov
18 : 15
28.2. 14:20
AO125
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 15
28.2. 11:40
AO123
Náchod - Liberec A
15 : 25
28.2. 10:00
AO122
Náchod - Loko Louny
15 : 17
8.2. 17:30
AO060
Náchod - Uherské Hradiště
24 : 11
8.2. 15:30
AO058
Zubří A - Náchod
24 : 15
8.2. 12:30
AO055
Pardubice - Náchod
21 : 17
8.2. 10:30
AO053
Náchod - V. Bystřice
16 : 20
18.1. 16:00
AO019
Náchod - Zlín A
15 : 15
18.1. 14:00
AO017
Kutná Hora - Náchod
26 : 21
18.1. 12:00
AO015
Náchod - Sokol Úvaly A
19 : 12
18.1. 09:00
AO012
Karviná A - Náchod
27 : 19
Inter REG liga - STŽ
31.5. 15:40
IRA147
Náchod - Pardubice
15 : 12
31.5. 13:10
IRA144
Jičín - Náchod
18 : 7
31.5. 11:30
IRA142
Náchod - Turnov
35 : 6
31.5. 09:50
IRA140
Liberec A - Náchod
18 : 21
10.5. 14:50
IRA119
Náchod - Jičín
11 : 18
10.5. 11:30
IRA115
Náchod - D.Králové
12 : 11
10.5. 09:00
IRA112
Pardubice - Náchod
10 : 15
25.4. 13:30
IRA109
Turnov - Náchod
6 : 35
Další
Předchozí kola
Podzim 2014 - 9. kolo - výsledky
video
online
Zlín A_d - Kunovice_d
23 : 15
video
online
Napajedla_ch - Zubří A_ch
17 : 23
video
online
Zlín A_ch - Vsetín A_ch
25 : 21
video
online
Luhačovice_ch - Rožnov p.R. A_ch
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
U.Hradiště_ch
8
7
1
0
187 : 142
14
2
Zubří A_ch
8
6
1
1
222 : 146
13
3
Zlín A_ch
8
5
1
2
194 : 177
11
4
Zlín A_d
8
4
2
2
168 : 150
10
5
Luhačovice_ch
8
4
0
4
192 : 194
8
6
Napajedla_ch
8
3
0
5
158 : 145
6
7
Vsetín A_ch
8
2
1
5
143 : 176
5
8
Kunovice_d
8
2
0
6
132 : 198
4
9
Rožnov p.R. A_ch
8
0
0
8
149 : 217
0
Tabulka střelců
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
71
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
67
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
13
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
9
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Kapitánik
Slávia Uherské Hradiště_ch
16
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
14
Sára Bednaříková
TJ Sokol Luhačovice_ch
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.