Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo I
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Martin Havel
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
42
Počet branek
42
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO299]
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
0 branek
02.05. [AO296]
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 31
1 branek
02.05. [AO293]
TJ Sokol Bělá - Uherské Hradiště
22 : 14
0 branek
02.05. [AO291]
Uherské Hradiště - HK B Most
15 : 24
0 branek
12.04. [AO230]
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
2 branek
12.04. [AO227]
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
2 branek
12.04. [AO224]
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
1 branek
12.04. [AO221]
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
0 branek
21.03. [AO169]
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
1 branek
21.03. [AO167]
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
0 branek
21.03. [AO165]
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
1 branek
21.03. [AO162]
Jičín - Uherské Hradiště
23 : 10
0 branek
28.02. [AO140]
Uherské Hradiště - Kutná Hora
18 : 26
0 branek
28.02. [AO138]
Talent A - Uherské Hradiště
27 : 11
0 branek
28.02. [AO135]
Dukla Praha - Uherské Hradiště
26 : 17
1 branek
28.02. [AO133]
Uherské Hradiště - Chodov
16 : 17
1 branek
08.02. [AO060]
Náchod - Uherské Hradiště
24 : 11
1 branek
08.02. [AO057]
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
1 branek
08.02. [AO054]
Uherské Hradiště - Zubří A
18 : 27
0 branek
08.02. [AO051]
V. Bystřice - Uherské Hradiště
32 : 13
1 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
3 branek
18.01. [AO048]
Litovel - Uherské Hradiště
16 : 24
1 branek
18.01. [AO045]
TJ Sokol Centrum Haná - Uherské Hradiště
29 : 20
0 branek
18.01. [AO043]
Uherské Hradiště - Strakonice
17 : 25
3 branek
ZL starší žáci
12.06. [ZC075]
Uherské Hradiště - Zubří A
30 : 12
0 branek
07.06. [ZC079]
Zubří B - Uherské Hradiště
23 : 26
1 branek
03.06. [ZC082]
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
31 : 19
3 branek
17.05. [ZC070]
Napajedla - Uherské Hradiště
20 : 24
1 branek
09.05. [ZC068]
Uherské Hradiště - Zlín A
26 : 41
4 branek
25.04. [ZC060]
Vsetín - Uherské Hradiště
25 : 22
0 branek
Další
Předchozí kola
Podzim 2014 - 9. kolo - výsledky
video
online
Zlín A_d - Kunovice_d
23 : 15
video
online
Napajedla_ch - Zubří A_ch
17 : 23
video
online
Zlín A_ch - Vsetín A_ch
25 : 21
video
online
Luhačovice_ch - Rožnov p.R. A_ch
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
U.Hradiště_ch
8
7
1
0
187 : 142
14
2
Zubří A_ch
8
6
1
1
222 : 146
13
3
Zlín A_ch
8
5
1
2
194 : 177
11
4
Zlín A_d
8
4
2
2
168 : 150
10
5
Luhačovice_ch
8
4
0
4
192 : 194
8
6
Napajedla_ch
8
3
0
5
158 : 145
6
7
Vsetín A_ch
8
2
1
5
143 : 176
5
8
Kunovice_d
8
2
0
6
132 : 198
4
9
Rožnov p.R. A_ch
8
0
0
8
149 : 217
0
Tabulka střelců
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
71
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
67
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
13
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
9
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Kapitánik
Slávia Uherské Hradiště_ch
16
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
14
Sára Bednaříková
TJ Sokol Luhačovice_ch
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.