Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 16:30
AE126
Sokol II.Prostějov - Brno B
37 : 34
11.4. 17:00
AE113
Sokol II.Prostějov - Juliánov
34 : 23
16.11. 10:30
AE043
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice B
31 : 23
8.11. 18:30
AE039
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
33 : 28
27.9. 16:00
AE008
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
2.liga muži SM
19.4. 13:00
AF115
Hranice B - Hlučín
31 : 24
21.3. 14:00
AF100
MHK Karviná - Zubří B
19 : 23
15.3. 13:00
AF091
Hranice B - Vsetín
30 : 27
19.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Ostrava
22 : 29
5.10. 17:30
AF014
Vsetín - Zubří B
30 : 29
28.9. 16:00
AF008
Šumperk - MHK Karviná
29 : 26
21.9. 17:00
AF001
Zubří B - Hranice B
36 : 20
1.liga starší dorostenci
21.9. 15:00
AG001
Zubří - Jičín
31 : 19
2.liga starší dorostenci M
9.5. 10:30
AI128
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
26.4. 15:00
AI122
Zlín - HK Ivančice
33 : 23
25.4. 12:30
AI126
Sokol II.Prostějov - Přerov
25 : 30
11.4. 15:00
AI113
Sokol II.Prostějov - Vsetín
40 : 28
29.3. 13:00
AI108
Zlín - Polanka
29 : 29
15.2. 09:30
AI069
Zlín - Vsetín
42 : 27
23.11. 12:00
AI054
Zlín - Olomouc
30 : 20
5.10. 15:30
AI014
Vsetín - HK Ivančice
35 : 29
27.9. 14:00
AI008
Slavia Fatra Napajedla - Sokol II.Prostějov
23 : 30
1.liga mladší dorostenci
26.4. 17:00
AJ122
Zlín - Zubří
29 : 34
29.3. 15:00
AJ108
Zlín - Talent Plzeň
34 : 22
15.2. 13:30
AJ069
Zlín - HK Lovosice
27 : 29
23.11. 14:00
AJ054
Zlín - Frýdek-Místek
38 : 31
21.9. 13:00
AJ001
Zubří - Jičín
30 : 22
2.liga mladší dorostenci M
25.4. 14:30
AL126
Sokol II.Prostějov - KP Brno
32 : 27
11.4. 13:00
AL113
Sokol II.Prostějov - Sokol Juliánov
33 : 38
9.11. 10:45
AL040
TJ Sokol Luhačovice - HK Ivančice
23 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Tatran Litovel B - Uh.Hradiště
26 : 24
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
36 : 19
video
online
Senice - Uničov A
27 : 30
video
online
Veselá - Holešov
30 : 28
video
online
Žeravice - Dřevohostice
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
18
14
1
3
505 : 396
29
2
Tatran Litovel B
18
12
3
3
484 : 407
27
3
Uničov A
18
10
2
6
471 : 405
22
4
Žeravice
18
11
0
7
422 : 375
22
5
Veselá
18
10
0
8
439 : 450
20
6
Holešov
18
10
1
7
550 : 483
18
7
Uh.Hradiště
18
8
1
9
438 : 466
17
8
Senice
18
4
1
13
394 : 515
9
9
Dřevohostice
18
3
1
14
346 : 424
7
10
Val.Meziříčí
18
2
2
14
409 : 537
6
Tabulka střelců
Petr Soukup
SK Droždín
104
Michal Riedinger
Senice n.H.
103
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
Slávia Uherské Hradiště
36
Petr Nuc
SK Žeravice
35
Petr Soukup
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
40
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
36
Miroslav Rypar
Házená Uničov
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.