Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo II
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 16:30
AE126
Sokol II.Prostějov - Brno B
37 : 34
11.4. 17:00
AE113
Sokol II.Prostějov - Juliánov
34 : 23
16.11. 10:30
AE043
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice B
31 : 23
8.11. 18:30
AE039
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
33 : 28
27.9. 16:00
AE008
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
2.liga muži SM
19.4. 13:00
AF115
Hranice B - Hlučín
31 : 24
21.3. 14:00
AF100
MHK Karviná - Zubří B
19 : 23
15.3. 13:00
AF091
Hranice B - Vsetín
30 : 27
19.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Ostrava
22 : 29
5.10. 17:30
AF014
Vsetín - Zubří B
30 : 29
28.9. 16:00
AF008
Šumperk - MHK Karviná
29 : 26
21.9. 17:00
AF001
Zubří B - Hranice B
36 : 20
1.liga starší dorostenci
21.9. 15:00
AG001
Zubří - Jičín
31 : 19
2.liga starší dorostenci M
9.5. 10:30
AI128
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
26.4. 15:00
AI122
Zlín - HK Ivančice
33 : 23
25.4. 12:30
AI126
Sokol II.Prostějov - Přerov
25 : 30
11.4. 15:00
AI113
Sokol II.Prostějov - Vsetín
40 : 28
29.3. 13:00
AI108
Zlín - Polanka
29 : 29
15.2. 09:30
AI069
Zlín - Vsetín
42 : 27
23.11. 12:00
AI054
Zlín - Olomouc
30 : 20
5.10. 15:30
AI014
Vsetín - HK Ivančice
35 : 29
27.9. 14:00
AI008
Slavia Fatra Napajedla - Sokol II.Prostějov
23 : 30
1.liga mladší dorostenci
26.4. 17:00
AJ122
Zlín - Zubří
29 : 34
29.3. 15:00
AJ108
Zlín - Talent Plzeň
34 : 22
15.2. 13:30
AJ069
Zlín - HK Lovosice
27 : 29
23.11. 14:00
AJ054
Zlín - Frýdek-Místek
38 : 31
21.9. 13:00
AJ001
Zubří - Jičín
30 : 22
2.liga mladší dorostenci M
25.4. 14:30
AL126
Sokol II.Prostějov - KP Brno
32 : 27
11.4. 13:00
AL113
Sokol II.Prostějov - Sokol Juliánov
33 : 38
9.11. 10:45
AL040
TJ Sokol Luhačovice - HK Ivančice
23 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2014 - 11. kolo - výsledky
video
online
Val.Meziříčí - Vsetín B_ch
14 : 12
video
online
Otrokovice_d - Rožnov p.R. B_ch
17 : 2
video
online
Zlín B_d - L.Zubří_d
23 : 24
video
online
Bystřice p.H. A_ch - Zubří B_ch
13 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří B_ch
9
9
0
0
202 : 111
17
2
Otrokovice_d
9
8
0
1
138 : 68
16
3
L.Zubří_d
9
7
0
2
205 : 137
14
4
Zlín B_d
9
4
0
5
155 : 140
8
5
Zlín B_ch
9
3
1
5
97 : 136
7
6
Val.Meziříčí
9
3
1
5
115 : 137
7
7
Bystřice p.H. B_ch
9
2
2
5
107 : 140
6
8
Vsetín B_ch
9
3
0
6
105 : 151
5
9
Rožnov p.R. B_ch
9
2
1
6
84 : 138
5
10
Bystřice p.H. A_ch
9
1
1
7
107 : 157
3
Tabulka střelců
Leona Jurajdová
TJ Lesana Zubří_d
81
Tomáš Randýsek
HC Zubří B_ch
54
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín B_d
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Mokrejš
HC Zlín B_ch
9
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
7
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem A_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Haša
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
14
Robert Mladenov
HC Zlín B_ch
10
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_ch
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.