Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE125
Telnice - SK Kuřim
34 : 23
21.3. 17:00
AE100
Sokol II.Prostějov - Ivančice
28 : 28
15.3. 10:30
AE092
Maloměřice - SK Kuřim
26 : 22
12.12. 18:00
AE051
Telnice - Juliánov
30 : 30
7.12. 17:30
AE064
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
26.10. 10:30
AE031
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
29 : 30
20.9. 16:00
AE006
Sokol II.Prostějov - Telnice
29 : 29
2.liga muži SM
12.4. 10:30
AF111
Šumperk - Zubří B
31 : 27
15.2. 13:00
AF067
Hranice B - Zubří B
31 : 30
2.liga starší dorostenci M
9.5. 15:00
AI127
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
25.4. 15:00
AI125
Sokol Telnice - V. Bystřice
28 : 30
21.3. 15:00
AI100
Sokol II.Prostějov - HK Ivančice
23 : 25
7.12. 14:00
AI062
Sokol Telnice - Přerov
28 : 24
12.10. 16:30
AI021
Zlín - Sokol II.Prostějov
33 : 26
20.9. 14:00
AI006
Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice
33 : 26
1.liga mladší dorostenci
12.10. 14:30
AJ021
Zlín - Strakonice
37 : 25
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 13:00
AL127
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
21.3. 13:00
AL100
Sokol II.Prostějov - HK Ivančice
30 : 43
20.9. 18:00
AL006
Sokol II.Prostějov - TJ Sokol Luhačovice
31 : 32
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:00
AO299
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
2.5. 15:00
AO298
Zlín A - TJ Sokol Bělá
20 : 21
2.5. 12:00
AO295
STM Olomouc - TJ Sokol Bělá
20 : 19
2.5. 11:00
AO294
HK B Most - Zlín A
16 : 20
8.2. 15:05
AO098
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
24 : 21
8.2. 14:10
AO097
Telnice - Jičín
16 : 34
8.2. 12:10
AO095
Jičín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
8.2. 09:25
AO092
Kutná Hora - Jičín
21 : 29
8.2. 08:30
AO091
TJ Sokol Centrum Haná - Telnice
36 : 9
18.1. 15:00
AO018
Karviná A - Sokol Úvaly A
30 : 17
18.1. 13:00
AO016
Zlín A - Karviná A
12 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Zlín C - Zlín B
19 : 39
video
online
Kunovice - Zlín A
22 : 42
video
online
L.Zubří - ZŠ Holečkova
29 : 13
video
online
Žeravice - Otrokovice
30 : 21
video
online
Velká Bystřice - Zora Olomouc
23 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
18
16
1
1
557 : 293
33
2
Zlín B
18
15
1
2
522 : 357
31
3
Otrokovice
18
12
1
5
371 : 329
25
4
Žeravice
18
11
1
6
392 : 364
23
5
L.Zubří
18
9
1
8
357 : 341
19
6
Zora Olomouc
18
8
1
9
391 : 393
17
7
Velká Bystřice
18
7
2
9
359 : 388
16
8
Zlín C
18
4
0
14
325 : 416
8
9
Kunovice
18
4
0
14
330 : 442
8
10
ZŠ Holečkova
18
0
0
18
184 : 465
0
Tabulka střelců
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
153
Adéla Velková
SK Žeravice
126
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
26
Adéla Velková
SK Žeravice
22
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
24
Markéta Dobrovská
DHK Zora Olomouc
22
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.