Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE125
Telnice - SK Kuřim
34 : 23
21.3. 17:00
AE100
Sokol II.Prostějov - Ivančice
28 : 28
15.3. 10:30
AE092
Maloměřice - SK Kuřim
26 : 22
12.12. 18:00
AE051
Telnice - Juliánov
30 : 30
7.12. 17:30
AE064
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
26.10. 10:30
AE031
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
29 : 30
20.9. 16:00
AE006
Sokol II.Prostějov - Telnice
29 : 29
2.liga muži SM
12.4. 10:30
AF111
Šumperk - Zubří B
31 : 27
15.2. 13:00
AF067
Hranice B - Zubří B
31 : 30
2.liga starší dorostenci M
9.5. 15:00
AI127
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
25.4. 15:00
AI125
Sokol Telnice - V. Bystřice
28 : 30
21.3. 15:00
AI100
Sokol II.Prostějov - HK Ivančice
23 : 25
7.12. 14:00
AI062
Sokol Telnice - Přerov
28 : 24
12.10. 16:30
AI021
Zlín - Sokol II.Prostějov
33 : 26
20.9. 14:00
AI006
Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice
33 : 26
1.liga mladší dorostenci
12.10. 14:30
AJ021
Zlín - Strakonice
37 : 25
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 13:00
AL127
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
21.3. 13:00
AL100
Sokol II.Prostějov - HK Ivančice
30 : 43
20.9. 18:00
AL006
Sokol II.Prostějov - TJ Sokol Luhačovice
31 : 32
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:00
AO299
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
2.5. 15:00
AO298
Zlín A - TJ Sokol Bělá
20 : 21
2.5. 12:00
AO295
STM Olomouc - TJ Sokol Bělá
20 : 19
2.5. 11:00
AO294
HK B Most - Zlín A
16 : 20
8.2. 15:05
AO098
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
24 : 21
8.2. 14:10
AO097
Telnice - Jičín
16 : 34
8.2. 12:10
AO095
Jičín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
8.2. 09:25
AO092
Kutná Hora - Jičín
21 : 29
8.2. 08:30
AO091
TJ Sokol Centrum Haná - Telnice
36 : 9
18.1. 15:00
AO018
Karviná A - Sokol Úvaly A
30 : 17
18.1. 13:00
AO016
Zlín A - Karviná A
12 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 9. kolo - výsledky
video
online
Vsetín A_ch - Zlín A_ch
31 : 25
video
online
Otrokovice_d - Zlín A_d
18 : 21
video
online
Zubří A_ch - Napajedla_ch
23 : 18
video
online
Rožnov p.R. A_ch - Luhačovice_ch
33 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A_ch
8
6
1
1
182 : 147
13
2
U.Hradiště_ch
8
6
0
2
197 : 170
12
3
Luhačovice_ch
8
5
1
2
220 : 213
11
4
Napajedla_ch
8
5
0
3
200 : 161
10
5
Zlín A_d
8
5
0
3
192 : 176
10
6
Vsetín A_ch
8
4
0
4
203 : 203
8
7
Zlín A_ch
8
2
0
6
184 : 216
4
8
Rožnov p.R. A_ch
8
1
1
6
184 : 235
3
9
Otrokovice_d
8
0
1
7
136 : 177
1
Tabulka střelců
Matěj Havran
KH Zbrojovka Vsetín A_ch
90
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
84
David Mazurek
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
75
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Medek
HC Zlín A_ch
16
Petr Pospíšil
HC Zlín A_ch
10
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Mazurek
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
26
Dominik Medek
HC Zlín A_ch
14
Jakub Hanskut
HC Zubří A_ch
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.