Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo I
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Vítězslav Koleček
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE124
Napajedla - Juliánov
33 : 28
2.liga muži SM
9.5. 16:30
AF130
Vsetín - Polanka
32 : 38
22.3. 17:00
AF099
L.Zubří - SKP F-M B
36 : 41
15.3. 17:00
AF093
Zubří B - Hlučín
50 : 15
1.liga starší dorostenci
15.3. 15:00
AG093
Zubří - Handball KP Brno
38 : 29
2.liga starší dorostenci M
9.5. 14:30
AI130
Vsetín - Polanka
28 : 18
25.4. 15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 31
7.3. 15:45
AI088
Přerov - Olomouc
22 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.3. 13:00
AJ093
Zubří - D.Králové
43 : 25
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 10:30
AL112
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
22 : 27
22.2. 10:30
AL073
TJ Sokol Luhačovice - Litovel
24 : 37
Žákovská liga starších žáků
1.3. 16:00
AO109
Zlín A - Strakonice
26 : 19
1.3. 14:00
AO107
Kopřivnice A - Zlín A
23 : 15
1.3. 12:00
AO105
Zlín A - Jičín
26 : 20
1.3. 10:00
AO103
Jičín - Strakonice
16 : 23
1.3. 08:00
AO101
Strakonice - Kopřivnice A
15 : 29
18.1. 17:00
AO020
Sokol Úvaly A - Kutná Hora
21 : 16
18.1. 16:00
AO019
Náchod - Zlín A
15 : 15
18.1. 14:00
AO017
Kutná Hora - Náchod
26 : 21
18.1. 11:00
AO014
Kutná Hora - Karviná A
15 : 32
18.1. 09:00
AO012
Karviná A - Náchod
27 : 19
Žákovská liga starších žaček
3.5. 15:00
AP296
Kobylisy II - ZŠ Holečkova
21 : 12
3.5. 14:00
AP295
Otrokovice - Karviná
25 : 11
3.5. 11:30
AP293
ZŠ Holečkova - Otrokovice
14 : 15
3.5. 10:00
AP292
ZŠ Holečkova - Karviná
22 : 14
8.2. 16:45
AP090
DHK Pardubice A - Kobylisy II
19 : 26
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 13:05
AP086
Hodonín A - Loko Cheb
23 : 26
8.2. 11:15
AP084
Kobylisy II - Loko Cheb
24 : 16
8.2. 09:25
AP082
Loko Cheb - Písek
14 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2014 - 9. kolo - výsledky
video
online
Zlín A_d - Kunovice_d
23 : 15
video
online
Napajedla_ch - Zubří A_ch
17 : 23
video
online
Zlín A_ch - Vsetín A_ch
25 : 21
video
online
Luhačovice_ch - Rožnov p.R. A_ch
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
U.Hradiště_ch
8
7
1
0
187 : 142
14
2
Zubří A_ch
8
6
1
1
222 : 146
13
3
Zlín A_ch
8
5
1
2
194 : 177
11
4
Zlín A_d
8
4
2
2
168 : 150
10
5
Luhačovice_ch
8
4
0
4
192 : 194
8
6
Napajedla_ch
8
3
0
5
158 : 145
6
7
Vsetín A_ch
8
2
1
5
143 : 176
5
8
Kunovice_d
8
2
0
6
132 : 198
4
9
Rožnov p.R. A_ch
8
0
0
8
149 : 217
0
Tabulka střelců
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
71
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
67
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
13
Adam Zsoldos
Slávia Uherské Hradiště_ch
9
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Kapitánik
Slávia Uherské Hradiště_ch
16
Tadeáš Sęk
TJ Sokol Luhačovice_ch
14
Sára Bednaříková
TJ Sokol Luhačovice_ch
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.