Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jiří Štefek
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AM016
L.Zubří - Ostrava
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
11.4. 14:25
AO208
Litovel - Kutná Hora
25 : 28
11.4. 13:30
AO207
Zubří A - Sokol Nové Veselí A
21 : 16
11.4. 11:40
AO205
Sokol Nové Veselí A - Kutná Hora
30 : 17
11.4. 10:45
AO204
Zubří A - Litovel
28 : 18
11.4. 08:55
AO202
Litovel - Sokol Nové Veselí A
16 : 25
11.4. 08:00
AO201
HK B Most - Zubří A
14 : 26
MSL muži
7.6. 10:00
NA086
Trnávka - Orlová
31 : 20
31.5. 14:30
NA084
Suchdol n/O - Orlová "B"
41 : 14
2.5. 10:30
NA061
Třinec - Trnávka
26 : 35
12.4. 17:30
NA048
Klimkovice - Suchdol n/O
15 : 32
26.10. 10:30
NA031
Krmelín - Trnávka
32 : 23
19.10. 14:30
NA030
Suchdol n/O - Krmelín
24 : 26
12.10. 14:30
NA021
Suchdol n/O - Trnávka
32 : 20
5.10. 10:00
NA016
Trnávka - Třinec
31 : 10
28.9. 14:30
NA012
Suchdol n/O - Nový Jičín
30 : 22
14.9. 14:30
NA003
Suchdol n/O - Klimkovice
26 : 8
MSL starší žáci SKUPINA A
6.6. 12:00
NB038
Karviná A - Polanka
47 : 17
5.5. 16:30
NB058
Ostrava - Karviná A
7 : 45
28.4. 18:45
NB055
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
18.4. 12:00
NB050
Karviná A - F.-Místek A
35 : 25
16.11. 10:20
NB030
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
8.11. 13:30
NB027
Karviná A - Kopřivnice A
28 : 26
25.10. 12:00
NB020
Karviná A - F.-Místek A
28 : 24
18.10. 09:45
NB017
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
11.10. 10:00
NB015
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
20.9. 10:15
NB005
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
14.9. 10:20
NB001
Polanka - Ostrava
36 : 17
MSL mladší žáci SKUPINA A
6.6. 09:00
NC039
Karviná B - F.-Místek A
21 : 39
5.5. 17:30
NC058
Ostrava - Karviná A
35 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 21. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Zubří A
10 : 23
video
online
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
31 : 19
video
online
Zlín A - Zubří B
29 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
18
16
0
2
587 : 329
32
2
Zlín A
18
15
0
3
574 : 381
30
3
Rožnov p.R.
18
9
0
9
353 : 428
18
4
Uherské Hradiště
18
8
1
9
429 : 452
17
5
Vsetín
18
5
1
12
412 : 550
11
6
Zubří B
18
4
1
13
399 : 495
9
7
Napajedla
18
4
1
13
316 : 435
9
Tabulka střelců
David Lefan
HC Zlín A
161
Vlastimil Fabík
HC Zlín A
147
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
15
Jakub Cáb
HC Zubří A
15
David Lefan
HC Zlín A
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Bohdan Mizera
HC Zubří A
26
Martin Havel
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
26
Filip Novák
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.