Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZL mladší žactvo II
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jiří Štefek
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1948
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AM016
L.Zubří - Ostrava
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
11.4. 14:25
AO208
Litovel - Kutná Hora
25 : 28
11.4. 13:30
AO207
Zubří A - Sokol Nové Veselí A
21 : 16
11.4. 11:40
AO205
Sokol Nové Veselí A - Kutná Hora
30 : 17
11.4. 10:45
AO204
Zubří A - Litovel
28 : 18
11.4. 08:55
AO202
Litovel - Sokol Nové Veselí A
16 : 25
11.4. 08:00
AO201
HK B Most - Zubří A
14 : 26
MSL muži
7.6. 10:00
NA086
Trnávka - Orlová
31 : 20
31.5. 14:30
NA084
Suchdol n/O - Orlová "B"
41 : 14
2.5. 10:30
NA061
Třinec - Trnávka
26 : 35
12.4. 17:30
NA048
Klimkovice - Suchdol n/O
15 : 32
26.10. 10:30
NA031
Krmelín - Trnávka
32 : 23
19.10. 14:30
NA030
Suchdol n/O - Krmelín
24 : 26
12.10. 14:30
NA021
Suchdol n/O - Trnávka
32 : 20
5.10. 10:00
NA016
Trnávka - Třinec
31 : 10
28.9. 14:30
NA012
Suchdol n/O - Nový Jičín
30 : 22
14.9. 14:30
NA003
Suchdol n/O - Klimkovice
26 : 8
MSL starší žáci SKUPINA A
6.6. 12:00
NB038
Karviná A - Polanka
47 : 17
5.5. 16:30
NB058
Ostrava - Karviná A
7 : 45
28.4. 18:45
NB055
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
18.4. 12:00
NB050
Karviná A - F.-Místek A
35 : 25
16.11. 10:20
NB030
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
8.11. 13:30
NB027
Karviná A - Kopřivnice A
28 : 26
25.10. 12:00
NB020
Karviná A - F.-Místek A
28 : 24
18.10. 09:45
NB017
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
11.10. 10:00
NB015
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
20.9. 10:15
NB005
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
14.9. 10:20
NB001
Polanka - Ostrava
36 : 17
MSL mladší žáci SKUPINA A
6.6. 09:00
NC039
Karviná B - F.-Místek A
21 : 39
5.5. 17:30
NC058
Ostrava - Karviná A
35 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2014 - 11. kolo - výsledky
video
online
Val.Meziříčí - Vsetín B_ch
14 : 12
video
online
Otrokovice_d - Rožnov p.R. B_ch
17 : 2
video
online
Zlín B_d - L.Zubří_d
23 : 24
video
online
Bystřice p.H. A_ch - Zubří B_ch
13 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří B_ch
9
9
0
0
202 : 111
17
2
Otrokovice_d
9
8
0
1
138 : 68
16
3
L.Zubří_d
9
7
0
2
205 : 137
14
4
Zlín B_d
9
4
0
5
155 : 140
8
5
Zlín B_ch
9
3
1
5
97 : 136
7
6
Val.Meziříčí
9
3
1
5
115 : 137
7
7
Bystřice p.H. B_ch
9
2
2
5
107 : 140
6
8
Vsetín B_ch
9
3
0
6
105 : 151
5
9
Rožnov p.R. B_ch
9
2
1
6
84 : 138
5
10
Bystřice p.H. A_ch
9
1
1
7
107 : 157
3
Tabulka střelců
Leona Jurajdová
TJ Lesana Zubří_d
81
Tomáš Randýsek
HC Zubří B_ch
54
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín B_d
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Mokrejš
HC Zlín B_ch
9
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
7
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem A_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Haša
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
14
Robert Mladenov
HC Zlín B_ch
10
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_ch
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.