Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.4. 17:00
AB119
Náchod - Talent Plzeň "B"
21 : 31
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
1.3. 11:00
AB082
Bohunice - Dvůr Králové
19 : 24
6.12. 18:00
AB061
Strakonice - Jičín "B"
28 : 18
16.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bohunice
30 : 23
26.10. 13:30
AB031
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
32 : 22
25.10. 17:00
AB034
Náchod - Strakonice
26 : 28
2 liga muži JZČ
18.10. 15:00
AC029
S.Vršovice - Třeboň
36 : 33
2.liga muži SVČ
25.4. 10:30
AD126
Kolín - Libčice n. Vlt.
25 : 24
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 15:00
AH123
D. Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
27 : 24
18.4. 14:00
AH119
Náchod - D. Cerekev
31 : 26
21.3. 13:00
AH101
1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 14
1.liga mladší dorostenci
21.3. 15:00
AJ101
D.Králové - Karviná
31 : 44
6.12. 16:00
AJ061
Strakonice - Jičín
29 : 20
2.liga mladší dorostenci Č
18.4. 12:00
AK119
Náchod - Loko Louny
29 : 26
19.3. 18:00
AK074
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
20 : 23
30.11. 17:00
AK055
Chrudim - Lokomotiva Vršovice
28 : 29
Žákovská liga starších žáků
2.5. 14:55
AO278
Pardubice - Liberec A
15 : 32
2.5. 14:00
AO277
Kutná Hora - Kopřivnice A
15 : 22
2.5. 11:15
AO274
Kutná Hora - Pardubice
36 : 14
2.5. 10:20
AO273
Liberec A - F.-Místek A
21 : 29
2.5. 08:30
AO271
F.-Místek A - Kutná Hora
20 : 29
11.4. 14:55
AO238
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
11.4. 14:00
AO237
Dukla Praha - Jičín
23 : 11
11.4. 11:15
AO234
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
11.4. 10:20
AO233
Náchod - STM Olomouc
22 : 18
11.4. 08:30
AO231
STM Olomouc - Dukla Praha
10 : 15
28.2. 15:50
AO139
Dukla Praha - Chodov
43 : 13
28.2. 14:00
AO137
Kutná Hora - Dukla Praha
23 : 31
28.2. 12:10
AO135
Dukla Praha - Uherské Hradiště
26 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 21. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Zubří A
10 : 23
video
online
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
31 : 19
video
online
Zlín A - Zubří B
29 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
18
16
0
2
587 : 329
32
2
Zlín A
18
15
0
3
574 : 381
30
3
Rožnov p.R.
18
9
0
9
353 : 428
18
4
Uherské Hradiště
18
8
1
9
429 : 452
17
5
Vsetín
18
5
1
12
412 : 550
11
6
Zubří B
18
4
1
13
399 : 495
9
7
Napajedla
18
4
1
13
316 : 435
9
Tabulka střelců
David Lefan
HC Zlín A
161
Vlastimil Fabík
HC Zlín A
147
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
15
Jakub Cáb
HC Zubří A
15
David Lefan
HC Zlín A
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Bohdan Mizera
HC Zubří A
26
Martin Havel
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
26
Filip Novák
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.