Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Petr Ochmann
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
27.9. 15:00
AI007
Litovel - Sokol Telnice
31 : 22
1.liga mladší dorostenci
22.2. 14:00
AJ076
Zlín - Sokol Nové Veselí
19 : 28
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 15:00
AL049
Litovel - KP Brno
32 : 26
5.10. 10:45
AL018
TJ Sokol Luhačovice - Třinec
31 : 28
27.9. 13:00
AL007
Litovel - TJ Sokol Luhačovice
33 : 21
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:55
AO100
TJ Sokol Bělá - Telnice
17 : 24
8.2. 16:00
AO099
Jičín - TJ Sokol Centrum Haná
11 : 21
8.2. 13:15
AO096
TJ Sokol Centrum Haná - Kutná Hora
28 : 13
8.2. 11:15
AO094
Telnice - Kutná Hora
20 : 23
8.2. 10:20
AO093
TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 23
Žákovská liga starších žaček
18.1. 16:30
AP019
Poruba - ZŠ Holečkova
18 : 22
18.1. 15:30
AP018
Zlín B - Hodonín A
32 : 17
18.1. 13:30
AP016
ZŠ Holečkova - Zlín B
13 : 14
18.1. 11:30
AP014
Zlín A - Zlín B
25 : 8
18.1. 09:30
AP012
Zlín B - Poruba
22 : 11
2.liga ženy M-A
12.4. 13:00
ATA034
Olomouc - Karviná
22 : 25
29.3. 17:00
ATA011
Olomouc - HK Ivančice
21 : 46
2.liga ženy M jih
8.11. 15:00
ATC020
Bohunice - HK Hodonín
19 : 22
2.liga ženy M-sever
24.11. 18:50
ATD022
Olomouc - Paskov
27 : 17
1.liga starší dorostenky
26.4. 13:00
AU038
HK Veselí n.M. - Písek
30 : 30
Liga starší dorostenky M sk.C
26.10. 13:00
AUC019
HK Veselí n.M. - Poruba
29 : 19
Liga mladší dorostenky M sk.C
8.11. 13:00
AVC020
Bohunice - H.Brod
25 : 32
Liga mladší dorostenky M sk.D
6.12. 09:00
AVD028
Olomouc - Zábřeh
38 : 18
9.11. 14:00
AVD021
Zlín - Sokol Poruba B
41 : 4
2.liga mladší dorostenky M
22.3. 10:15
AVF025
DHK Zora Olomouc B - SKH Velká n.V.
25 : 24
1.3. 10:15
AVF018
DHK Zora Olomouc B - Sokol Poruba B
22 : 20
Jihomoravská liga st. žákyň
26.4. 11:00
LG046
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 16
26.10. 09:00
LG028
Veselí n.M. - Hodonín A
28 : 22
Jihomoravská liga ml. žáků
8.11. 11:00
LH032
Bohunice - Nové Bránice
17 : 14
LOLK muži
2.5. 11:30
OA066
Tatran Litovel B - Senice
34 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2015 - 21. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Zubří A
10 : 23
video
online
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
31 : 19
video
online
Zlín A - Zubří B
29 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
18
16
0
2
587 : 329
32
2
Zlín A
18
15
0
3
574 : 381
30
3
Rožnov p.R.
18
9
0
9
353 : 428
18
4
Uherské Hradiště
18
8
1
9
429 : 452
17
5
Vsetín
18
5
1
12
412 : 550
11
6
Zubří B
18
4
1
13
399 : 495
9
7
Napajedla
18
4
1
13
316 : 435
9
Tabulka střelců
David Lefan
HC Zlín A
161
Vlastimil Fabík
HC Zlín A
147
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
15
Jakub Cáb
HC Zubří A
15
David Lefan
HC Zlín A
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Bohdan Mizera
HC Zubří A
26
Martin Havel
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
26
Filip Novák
TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.