Pardubický krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
LOLK muži
Rozpis soutěže
LOLK muži
Moravská liga
Krajské školní ligy
Vojtěch Mikulec
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
50
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO299]
STM Olomouc - Uherské Hradiště
19 : 20
0 branek
02.05. [AO296]
Uherské Hradiště - Zlín A
24 : 31
0 branek
02.05. [AO293]
TJ Sokol Bělá - Uherské Hradiště
22 : 14
1 branek
02.05. [AO291]
Uherské Hradiště - HK B Most
15 : 24
1 branek
12.04. [AO230]
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
1 branek
12.04. [AO227]
Uherské Hradiště - Telnice
21 : 16
0 branek
12.04. [AO224]
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
1 branek
12.04. [AO221]
Loko Louny - Uherské Hradiště
27 : 12
2 branek
28.02. [AO140]
Uherské Hradiště - Kutná Hora
18 : 26
0 branek
28.02. [AO138]
Talent A - Uherské Hradiště
27 : 11
1 branek
28.02. [AO135]
Dukla Praha - Uherské Hradiště
26 : 17
3 branek
28.02. [AO133]
Uherské Hradiště - Chodov
16 : 17
0 branek
08.02. [AO060]
Náchod - Uherské Hradiště
24 : 11
2 branek
08.02. [AO057]
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
3 branek
08.02. [AO054]
Uherské Hradiště - Zubří A
18 : 27
1 branek
08.02. [AO051]
V. Bystřice - Uherské Hradiště
32 : 13
1 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
1 branek
18.01. [AO048]
Litovel - Uherské Hradiště
16 : 24
2 branek
18.01. [AO045]
TJ Sokol Centrum Haná - Uherské Hradiště
29 : 20
2 branek
18.01. [AO043]
Uherské Hradiště - Strakonice
17 : 25
1 branek
ZL starší žáci
12.06. [ZC075]
Uherské Hradiště - Zubří A
30 : 12
3 branek
07.06. [ZC079]
Zubří B - Uherské Hradiště
23 : 26
4 branek
17.05. [ZC070]
Napajedla - Uherské Hradiště
20 : 24
3 branek
09.05. [ZC068]
Uherské Hradiště - Zlín A
26 : 41
3 branek
25.04. [ZC060]
Vsetín - Uherské Hradiště
25 : 22
4 branek
18.04. [ZC054]
Rožnov p.R. - Uherské Hradiště
23 : 15
1 branek
11.04. [ZC051]
Uherské Hradiště - Zubří B
32 : 18
0 branek
23.11. [ZC042]
Uherské Hradiště - Napajedla
20 : 20
2 branek
04.11. [ZC032]
Vsetín - Uherské Hradiště
33 : 32
1 branek
18.10. [ZC026]
Uherské Hradiště - Rožnov p.R.
23 : 16
0 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Tatran Litovel B - Uh.Hradiště
26 : 24
video
online
Droždín - Val.Meziříčí
36 : 19
video
online
Senice - Uničov A
27 : 30
video
online
Veselá - Holešov
30 : 28
video
online
Žeravice - Dřevohostice
27 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
18
14
1
3
505 : 396
29
2
Tatran Litovel B
18
12
3
3
484 : 407
27
3
Uničov A
18
10
2
6
471 : 405
22
4
Žeravice
18
11
0
7
422 : 375
22
5
Veselá
18
10
0
8
439 : 450
20
6
Holešov
18
10
1
7
550 : 483
18
7
Uh.Hradiště
18
8
1
9
438 : 466
17
8
Senice
18
4
1
13
394 : 515
9
9
Dřevohostice
18
3
1
14
346 : 424
7
10
Val.Meziříčí
18
2
2
14
409 : 537
6
Tabulka střelců
Petr Soukup
SK Droždín
104
Michal Riedinger
Senice n.H.
103
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
Slávia Uherské Hradiště
36
Petr Nuc
SK Žeravice
35
Petr Soukup
SK Droždín
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
40
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
36
Miroslav Rypar
Házená Uničov
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.